Już 18 maja bezpłatne spotkanie online!

Twoja firma działa w sektorze MŚP? To świetnie się składa! Już 18 maja eksperci IOB Netrix Group zapraszają na spotkanie online, w trakcie którego omówione zostaną najważniejsze tematy związane z rozwojem Twojego biznesu na rynkach zagranicznych przy dodatkowym wsparciu finansowym. Nasi doświadczeni prelegenci podzielą się swoją wiedzą i objaśnią szczegóły możliwego do pozyskania wsparcia dla przedsiębiorców.

Termin: 18.05.2022 r. godz. 10.00

O czym będziemy rozmawiać?

 • Czym jest Internacjonalizacja MŚP i jakie cele realizuje?
 • Podmioty uprawnione do ubiegania się o wsparcie
 • Obszary objęte wsparciem
 • Sektor MŚP
 • Potencjał produktu
 • Poziomy dofinansowania
 • Procedura składanie i oceny wniosku
 • Jakie projekty otrzymają wsparcie?
 • Koszty kwalifikowalne projektu
 • Sesja pytań i odpowiedzi

Nasi eksperci:

Magdalena Kruk-Olszówka – Kierownik Działu Konsultingu i Audytu IOB Netrix Group

Od ponad 10 lat związana z biznesem doradczym, zaangażowana we wdrażanie innowacji, nowych produktów oraz usług w przedsiębiorstwach. Dzięki doświadczeniu w pozyskiwaniu zewnętrznych źródeł finansowania dla inwestycji skutecznie wspiera procesy biznesowe w firmach produkcyjnych, usługowych oraz handlowych. Sporządzała dokumentacje aplikacyjne w ramach innowacyjnych projektów o charakterze infrastrukturalnym, inwestycyjnym oraz doradczym. Pełni funkcję ekspertki oceniającej plany na rozpoczęcie oraz rozwój działalności gospodarczej, jest również doświadczoną koordynatorką zarządzania zgodnie z metodologią IPMA. W jej portfolio znajduje się ponad 40 zakończonych sukcesem projektów badawczych, infrastrukturalnych, inwestycyjnych oraz doradczych. Świadczy również usługi audytowe dla biznesu i jest konsultantką w zakresie zarządzania oraz gospodarowania finansami przedsiębiorstwa.

Tomasz Popławski – Konsultant biznesowy IOB Netrix Group

Analityk biznesowy z ponad 10 letnim doświadczeniem w branży doradczej dla sektora MŚP i jednostek publicznych. Skutecznie wspiera przedsiębiorców we wdrażaniu nowych produktów/usług do działalności, dzięki analizie potrzeb i definiowaniu możliwych ścieżek rozwoju. Pozyskuje wsparcie finansowe na projekty dotyczące rozwoju przedsiębiorstw z programów takich jak: Regionalne Programy Operacyjne, PO Innowacyjny Rozwój, PO Polska Wschodnia oraz zarządza nimi. Posiada doświadczenie w przygotowywaniu modeli biznesowych internacjonalizacji, skutecznie pozyskuje środki w ramach Działania 1.2 Internacjonalizacja MŚP.

Netrix Group: kompetencje i doświadczenie

Netrix Group to dynamicznie rozwijająca się Instytucja Otoczenia Biznesu podlegająca systemowi akredytacji dla ośrodków innowacji. Posiadamy akredytację Ministerstwa Rozwoju, Pracy i Technologii. Swoją działalność opieramy na czterech filarach, a są nimi Innowacje, Audyty, Startupy oraz Badania i Rozwój. Naszym celem jest wspieranie działalności małych i średnich przedsiębiorstw. Dzięki kompleksowemu podejściu jesteśmy w stanie zarekomendować rozwiązania biznesowe, które przyczynią się do skutecznego wdrożenia innowacji. Swoją działalność opieramy na kompetencjach, wzajemnym zaufaniu oraz szczegółowej analizie potrzeb przedsiębiorcy.

Świadczymy proinnowacyjne usługi doradcze oraz poszukujemy adekwatnych źródeł ich finansowania i wdrażania. Specjalizujemy się we projektowaniu nowoczesnych rozwiązań technologicznych w różnych branżach. Nasz zespół to ponad 80 ekspertów specjalizujących się w sferze profesjonalnego doradztwa biznesowego. Pozyskaliśmy już ponad 85 milionów zł dofinansowania zewnętrznego dla ponad 300 naszych klientów, a obecnie otaczamy opieką i pomocą merytoryczną blisko 250 inkubowanych biznesów.

Formularz rejestracyjny:




  Po zapoznaniu się z Polityką prywatności oświadczam, że:

  Informujemy, że powyższa zgoda może zostać odwołane przez Państwa w dowolnym momencie na zasadach określonych w Polityce prywatności.